top of page

Usługi online

Oferta dla klientów indywidualnych

Jeśli chcesz schudnąć, ale brakuje Ci czasu na odwiedzanie dietetyka, skorzystaj z usług online:
Pakiet Dietetyczny Indywidualny lub 
Dieta Odchudzająca bez uczucia głodu.
Poniżej opisałam, co wchodzi w skład poszczególnych rozwiązań.

Fresh Produce
dietetyk Gotowanie

Dieta Odchudzająca

Dla kobiet

140

adult-basil-cuisine-671809.jpg

Dieta Odchudzająca

Dla mężczyzn

140

Dieta Odchudzająca

bez uczucia głodu (wymiennikowa)

To mój autor​ski plan odchudzający przetestowany empirycznie na setkach moich pacjentów w poradni stacjonarnej i internetowej.

Moja dieta pozwala bezstresowo odchudzać się bez uczucia głodu w oparciu o moje sprawdzone i łatwe w stosowaniu przepisy. To dieta wymiennikowa - można dowolnie zamieniać w niej posiłki i powtarzać ulubione. Pakiet zawiera:

 • Autorski jadłospis 28-dniowy wymiennikowy w zbilansowanej diecie odchudzającej na 1500 kcal (w wersji dla kobiet) lub na 2000 kcal (w wersji dla mężczyzn) - w jadłospisie można dowolnie zamieniać posiłki i powtarzać ulubione)
   

 • Schemat żywienia w racjonalnym odchudzaniu bez efektu jojo
   

 • Wykaz produktów i potraw zalecanych i przeciwwskazanych
  w zbilansowanej diecie ubogoenergetycznej

   

 • Zalecenia dietetyczne dla osób odchudzających się
   

Po kliknięciu 'Zamawiam' nastąpi przekierowanie na stronę operatora Dotpay, gdzie można opłacić usługę. Pamiętaj, aby podać poprawnie swój adres mailowy - to na niego będzie przesłane zamówienie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności serwisu. Czas realizacji wynosi maksymalnie 48 godzin.

Pakiet Dietetyczny Indywidualny

Pakiet Dietetyczny Indywidualny to najlepszy sposób na odchudzanie osób chorych lub leczenie dietetyczne chorób. Odpowiednio dopasowany sposób żywienia do problemów zdrowotnych to ważny element leczenia i szybka poprawa samopoczucia.

 

Pakiet Dietetyczny Indywidualny to najprostszy sposób na bezpieczne i skuteczne odchudzanie osób z problemami zdrowotnymi lub z alergiami. Odchudzanie ze mną to utrata co najmniej 2-4 kg miesięcznie bez odczuwania głodu i efektu jojo.

Dzięki przesłaniu do mnie uzupełnionego przez Ciebie kwestionariusza żywieniowego, możesz otrzymać indywidualnie opracowaną dietę bez wychodzenia z domu.

Po analizie danych z kwestionariusza żywieniowego przygotowuję indywidualny jadłospis na 7 dni uwzględniający potrzeby żywieniowe, problemy zdrowotne, Twoje upodobania i rytm dnia. Przestrzeganie diety pozwoli ukształtować nowe zdrowe nawyki żywieniowe w Twoim schorzeniu. Dieta w chorobie znacząco zmieni Twoje samopoczucie i będzie niezbędnym wsparciem w leczeniu.

Zamawiając Pakiet Dietetyczny Indywidualny online otrzymasz:

 • indywidualnie opracowany jadłospis 7-dniowy uwzględniający wszystkie Twoje potrzeby żywieniowe, zdrowotne, upodobania i rytm dnia;
   

 • wykaz produktów i potraw zalecanych i przeciwwskazanych w diecie;
   

 • zalecenia dietetyczne.

Lekarz dostosowując równowagi na skalę w

Pakiet Dietetyczny Indywidualny

W następnym kroku będziesz poproszony o wypełnienie kwestionariusza żywieniowego

200 

bottom of page